20 Ocak 2013 Pazar

5.ÜKG Blog Tur: Kelebek (Kathryn Harvey) /Kitap Çekilişiİlk blog turumuzu hatırlıyorumda daha dün gibiydi kim derdi ki 5. tura sağ çıkacağımızı neyse herkese selam olsun!


Bu turda Koridor yayınlarının katkılarıyla Kelebek adlı romanı inceleyeceğiz. Koridor yayınevine teşekkürlerimizi iletiyorum.


Fantezilerin ve rüyaların gerçeğe dönüştüğü özel bir kulüp.

Beverly Hillste, seçkin bir erkek giyim mağazasının üst katında bulunan Kelebek adında özel bir kulüp. Orada tüm bilgiler gizli. Yalnızca en cesur olanlar üye olabilir ve herkes tek bir kişi önerebilir. Maskeli bir hırsız, soylu bir beyefendi, bir müttefik askeri ya da kovboy. Sizi gizli cinsel fantezilerin dünyasına çekmek için oradalar... Düşlediklerinizden de ötesi için...

Hırslı bir avukat, Jessica. Cömert bir işletmeci, Trudie. Ve başarılı bir doktor, Linda. Onlar maske altına gizledikleri arzularını bir bir yaşamak için sabırsızlanıyorlar. Gerçek hayatlarında hiç olmayacağı kadar.

Ama onlardan daha gizemli biri varsa o da Kelebeki yaratan kadındı. Kimliğini saklamak için adını, aksanını hatta yüzünü bile değiştirmişti. Ve artık tek arzusu, çocukluğundan beri peşinde olduğu şeyi - onu zirveye taşıyacak veya çevresindekilerle birlikte onu yok edecek olan gizli bir saplantıyı - hayata geçirmekti.

Şehvetin, umutların ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü,fantezilerin vahşi birer nehir olup aktığı bir yer...
Güç ve arzuya susamışlığın hikayesi.


Öncelikle turu tamamlamanızı rica ediyorum;


Kitap Tanıtımı;

Yazarla Röportaj;
Zimlicious


Kitap Yorumu ve Çekilişi;
Romancekolik

Kitap Yorumu;
Sevgili Kitap

Kitap Yorumu;
Kitap Esintisi
Peki ben ne yapıyorum?Çekilişşş! 

Evet bir adet Kelebek kitabı isteyenler önce malı Arap Fuattan alacak mcksmvsd tamam şaka mail adresleriyle birlikte yorum kısmına blog turlarıyla ilgili düşüncelerini yazarlarsa çook sevinirim.
  
Son gün 23 ocak çarşamba sonuç 24 ocak perşembe açıklanacaktır!


Gelecek turlarda görüşmek üzere esen kalın!


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...