18 Ocak 2013 Cuma

The Gamble - Kristen Ashley
 Kitap Adı: The Gamble
Seri Bilgisi: Colorado Mountain#1 
Yazar Adı: Kristen Ashley
 Sayfa Sayısı: 555
 Tür: Güncel RomantikNina İngiltere de yaşayan bir Amerikalı ama aksanından dolayı kimse Amerikalı olduğuna inanmıyor. Kendisi şekere batırılmış bir elma şekeridir. İnanın bu kadar sevimli iyi niyetli bir karakter okuduğumu hatırlamıyorum. 

Nina ne kadar şekerse bunun mıymıy böyle efendime söyleyeyim gıcık bi nişanlısı var tahtaya vur ses çıkar bu adamdan ses çıkmaz. Nina gibi bi karakterde her en kadar sevsede onun kendini körelttiğinin farkındadır. Bu yüzden ilişkiye biraz ara vermek için Amerikaya Colorado dağlarında bi dağ evini kiralar.

Güzelce gider alışverişini yapar karda kışta kıyamette eve varır vee o da nesi evde bi dağ adamı vardır valla kimse kusura bakmasın dağ adamı gibi zaten bazen okurken göğsüne vurup hunga munga diyecekmiş gibi geliyordu. Amaaa o nası güzel bir adamdır nasıl şekerdir adeta deniz kestanesi gibidir dışı sert ama içi yumuşak. Tabii ki yufka yürekli değil kastettiğim sahiplenici laf dinlemez bir adam ama bi babe, darlin deyişi var eri bit öl.  Zaten Kristen Ashley kitaplarındaki hemen hemen her erkek karakter böyle zira kadında.

İlk karşılaşmaları pek hoş değil çünkü Max yani dağ adamı burası benim evim der Nina da şaşırır ve bu evi kiraladığını söyler. Fakat ev gerçektende Max'indir kiralama işleriyle uğraşan kişi onun evde olacağını hesaba katmamıştır. Nina da bi hışım çeker gider hasta bir şekilde. Arabası yolda kalır ve arkaya kıvrılır uyur, uyandığında bir evdedir ve çok hastadır 2 3 gün bilinci bi gidip bi gelmektedir ve bu anlardan hatırladıkları Max'in onu besleyişi ilaç verişi pışpışlamasıdır. 

Bilinci yerine geldiğinde ise Max evden gitmesine izin vermez adeta benimdir diye bölgesine çiş yapan vahşi hayvanlar gibidir. Zaten bu Nina'nın nişanlısına da gıcıktır çünkü onun kitabında nişanlısı ondan bi okyanus öteye gidemez gitse de sürekli onunla telefonla konuşmak zorundadır Nina 3 gün boyunca bilinçsiz yattığında onu aramayan nişanlı onu hak etmiyordur. Bu yüzden kendisini Nina'nın yeni sevgilisi ilan etmiştir.


Bundan sonrasında ise sevimli kasaba halkı ve Nina'nın annesi, arasının iyi olmadığı babası, duygusal olarak çökmüş durumdaki Mandy ve diğerleri ile geçmektedir. Ha birde katil vardır yani sizi çok sevimli aynı zamanda macera dolu romantik bir kitap bekliyor.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...