30 Temmuz 2013 Salı

14. ÜKG Blog Tur : Ruhun Ateşi (Rita Hunter) / Ön Okuma + Çekiliş
Merhabaaa!!!14. ÜKG Blog Turunu size Paristen bildiriyorum beş çayına da Fransaya geçeceğim. Ardından bi Afrikada safari yapıp yurda giriş yapacağım. 

Tamam aslında itiraf ediyorum evde yerde yatıp sabahtan akşama göbeğimi kaşıyorum.

Neyse salya sümüğe boğulmadan ben tura oadaklanayım.

14. ÜKG Blog Turumuzun konuğu Tarihi Romantik kategorisinde yurtdışında ki meslektaşlarını aratmayan sevgili Zeynep Avcı a.k.a. Rita Hunter!

Kitabımıza göz atalım;


Sophie Langford çileden çıktığında birilerinin hayatı kökten değişecekti...

Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sophienin huzur, zenginlik ve bolca sıradanlıkla geçen hayatındaki tek renk, seneler önce bir kazada ailesini kaybeden kuzeni Lilianaydı.
Ailesine katıldığı ilk günden itibaren anne ve babasının sevgisi de dahil ona ait her şey üzerinde sinsice hak iddia eden kuzenini kabullendiğini sanıyordu Sophie. Hatta Liliana baş döndüren güzelliğiyle ilk aşkını elinden aldığında bile bu kabulleniş elini kolunu bağlamıştı, çünkü babasına Lilianaya asla kızmayacağına ve onu seveceğine dair söz vermişti.
Ancak sabrının da sınırları vardı ve bir gün o sınırlar küçük bir olayla ortadan kalktığında Sophienin aklındaki tek şey kuzeninin meydan okuyuşuydu.

"İlgimi hak eden erkeği bulduğumda onu baştan çıkarmayı dene... Tabii becerebilirsen..." demişti kuzeni. Eh madem istediği buydu...

Leighton Kontu Brendan Blackmore... Kibirli, buz gibi ve ulaşılmaz bir soyluydu. İnsanda merak, heyecan ve nefret uyandıran onca meziyete sahip bu adamın ilgisini çekmek göründüğünden çok daha zordu. Üstelik o ve Liliana birbirlerinden fazlasıyla hoşlanıyorlardı. Ancak Sophie kararlılığının önüne hiçbir kuvvetin çıkmasına izin veremezdi, çünkü Liliana başına gelecekleri çoktan hak etmişti. Üstelik Brendan Blackmoreu her gördüğünde hissettiği kalp çarpıntısı ve umutsuz arzu başka hiçbir teşvike yer bırakmayacak kadar güçlü ama bir o kadar da ürkütücüydü.

Sophieye göre Brendana dokunmak buzla yanmaktı ve Sophie yanmak istiyordu.

İkisini bir araya getiren skandal, onları artık geri dönüşü olmayan bir yola soktuğunda Sophie ya pes edecek ya da imkânsız gibi görünse de mutluluk için sonuna kadar direnecekti.Tur Programını Tamamlamayı Unutmayın!


,
,

   
Çekilişe Katılmayı Unutmayın;

Tüm bloglardaki Rafflecopter uygulaması aynıdır. Tek bir blogtan giriş yapmanız yeterlidir.
Sadece Türkiye için geçerlidir.
Çekiliş sonuçlandıktan sonra kargoda kaybolan kitaplar konusunda bloggerlar hiçbir mesuliyet altında bırakılamaz, kitapları yayınevi temin etmektedir.
Çekiliş 4 Ağustos Pazar günü son bulacaktır.
Katılan herkese iyi şanslar!
,a Rafflecopter giveaway
,


Katkılarından Dolayı Epsilon Yayınevine ve Sevgili Rita Hunter'a teşekkür ederiz!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...